Nevíš si rady jak si můžeš namíchat svůj vlastní čaj na míru? Je to snadné a nemusíš se toho bát. Připravili jsme pro tebe krátký návod, díky kterému to určitě zvládneš. Pokud by však byl jakýkoliv problém, můžeš nám samozřejmě zavolat nebo napsat

Hledáš informace o čajovém základu, ovoci nebo bylinkách a koření? Máme pro tebe připravenou podstránku čajové přísady, kde si vše můžeš přečíst a podívat se na obrázek.

Návod na mixování vlastního čaje

Vyber si velikost balení svého čaje. Na výběr máme 50 g, 100 g a 200 g.

Zvol si, jestli chceš čaj zabalit jako sypanou směs do konvičky, nebo zda chceš čaj zabalit do čajových pytlíků, pro jeho snadnou a rychlou přípravu, tak jak to má Kvik rád.

Jak si namixovat čaj

Výběr čajového základu je to hlavní. Bude tvůj čaj na míru postavený na základě zeleného, černého, bílého, ovocného nebo bylinkového čaje?

Nyní už jen stačí vybrat jednotlivé přísady. Kliknutím na přísadu ji přidáš do své čajové směsi. Pokud chceš přísadu oddělat, stačí na ni znovu kliknout. Celkově si můžeš naklikat až 4 přísady. Omezení 4 přísad se počítá dohromady jak na ovoce, tak i bylinky a koření. Samozřejmě si můžeš dát přísad i míň, i s jednou přísadou bude čaj zaručeně dobrý. Je to jen na tobě a tvé fantazii.

Jak si namixovat čaj

Nyní, když víš jak si namíchat svůj čaj už ti nic nebrání vrhnout se do vlastního mixování!